The X.

Vytvárame originálne web stránky & inovatívny digitálny obsah pre každú obrazovku.

X Visible

Sme interaktívna komunikačná agentúra sídliaca na Slovensku v srdci Európy. Baví nás nad vecami premýšľať a vytvárať inovatívne webové projekty v súlade s Vašimi predstavami tak, aby Vám pomohli úspešne realizovať Vaše cieľe.

Našou špecialitou sú internetové stránky šité na mieru, avšak navrhujeme a vytvárame aj logá, rôznorodé grafické vizuály a všetky druhy tlačových a online podkladov. Prečo všetky? Pretože malá rozmanitosť nikdy nikoho nezabila. Naši klienti pochádzajú z rôznych prostredí a odvetví - a to nás inšpiruje. Ak máte zaujímavý projekt, veľkú víziu a hľadáte spoľahlivého partnera na dlhodobú spoluprácu, ktorý Vám má pomôcť pretvoriť predstavy do reality, tak ste na správnom mieste.

Photo by Agáta Laifer

Služby

  • Strategy
  • User Experience
  • Web engineering
  • Analytics
  • Adwords
  • Newsletter
  • Identity design
  • Art Direction
  • Web Design

Google Partner

X Visible je partnerom spoločnosti Google. Naša spolupráca a projekty sú symbolom dôvery, ktorú v nás Google má. Je zároveň i znakom kvality a spoľahlivosti našich služieb. Úspešne sme absolvovali dva Google Adwords certifikačné testy. Okrem neustáleho hľadania nových ciest a prístupov každodenne aplikujeme i osvedčené postupy spoločnosti Google pre efektívne fungovanie online reklamy. V X Visible ťažíme z výhody využívania nášho Google poradcu, ktorý sa venuje špeciálne našej agentúre. I ten nám umožňuje zvyšovať našu schopnosť reagovať a pozorne sledovať vývoj každého klienta. Spravujeme a zefektívňujeme Vaše kampane AdWords od A po Z a vedieme Vás k úspechu!

Direct marketing

Ako sme už zmienili, v X Visible sa neobmedzujeme len na tvorbu webových stránok. Neustále pracujeme a rozširujeme naše portfólio služieb. Preto sme pre našich klientov vypracovali niekoľko vizuálnych projektov ich korporátnej identity, vrátane dizajnu loga, vizitiek alebo koncepcie grafických znakov. Ponúkame dizajn, ktorý najlepšie vyhovie Vašim predstavám a cieľom. Navrhneme Vám moderný a inovatívny dizajn tlačových materiálov tak, aby bol čo najjednotnejší a najkompaktnejší v rámci celku. Sme totiž presvedčení, že komplexnosť a jedinečnosť je kľúčom k úspechu.

Zoznam velikánov
Prezrite si naše referencie